-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"Ben Bu Şehri Karşılıksız Seviyorum"

“Ben Bu Şehri Karşılıksız Seviyorum”

- Google Reklamı -

Kendisine cevap veren Ak Parti İlçe Başkanı Metin Özsarı’ya sert bir cevap veren Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Türkiye’de ilk defa yapılan bir hizmete engel olunup, siyasi baskılarla ceza kesildiği ve hizmetin durdurulmaya çalışıldığını sizin sayenizde görmüş olduk. Ancak ödediğim para cezası umurumda bile değil, ben bu şehri karşılıksız seviyorum” dedi.

BAŞKAN ŞAHİNER’DEN ÖZSARI’YA CEVAP GECİKMEDİ

Sungurlumuz için tüm imkansızlıklara rağmen, yaptığımız dev hizmetlerimizden birisi olan Kent Park projemizin yapımı aşamasında bizzat kendime ait araziden hiçbir maddi menfaat beklemeden, hiç düşünmeden verdiğim zemin dolgu malzemesinden ‘Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı’ kanunu kapsamında ceza kesildiği doğrudur. Ancak yaptığımız her işte Sungurlu Belediyesi’nin ve vatandaşlarımızın çıkarını düşünerek hareket ediyoruz ve uyguluyoruz. Bu yüzden ödediğim para cezası umurumda bile değil, ben bu şehri karşılıksız seviyorum” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

“ARTIK İFTİRA ATMAYI BIRAKIP, KAFANIZI KUMDAN ÇIKARMALISINIZ”

Sizin gibi hizmet düşmanları sırf kendi egolarının tatmini ve kaybetmiş olmalarının hırsı ile bizleri şikayet etmeleri bizleri yıldırmadığı gibi daha çok çalışma hırsı verdiğini bilmenizi isterim diyen Başkan Şahiner, “Biz, gelin Sungurlumuz için birlikte hareket edelim’ dedikçe siz, ‘çalıştırmayız’ demeye devam ediyorsunuz.  Artık iftira atmayı bırakıp, kafanızı kumdan çıkarmalısınız” dedi.

Allah’a çok şükür çiğ yemedik ki karnımız ağrısın diyen Başkan Şahiner, “Siz ne yaparsanız yapın, hangi işimize takoz koymaya çalışırsanız çalışın, biz bu şehre hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“SEN MEMLEKETTEN Bİ HABERSİN”

- Google Reklamı -

Verilen cezanın siyasi baskılarla, hangi şartlarda verildiğini en iyi siz bilirsiniz diyen Başkan Şahiner, “AKP İlçe Başkanı olarak memleketten ne kadar bihaber olduğunuz, yaptığınız işlerle ve açıklamalarla daha net ortaya çıkıyor. Kentpark için alınan toprağın bir kısmının başka yere döküldüğünü iddia eden zatı muhterem; Keşke biraz daha araştırsaydın konuyu. Jandarma ekiplerinin kamera kayıtları ile Kentparka döküldüğünü sende bilirdin o zaman. Kamera kayıtlarına rağmen toprağın bir kısmının başka yere döküldüğünü iddia edenler, iddialarını ispat etmekle yükümlüdür. Aksi halde bu iftirayı atanlar ‘Şerefsizlik’ yaftasını yemekten kaçamazlar” dedi.

“BEN GEREKİRSE SUNGURLU İÇİN TÜM MAL VARLIĞIMI HARCAMAYA HAZIRIM”

Bizim derdimiz Sungurlu dedik de, sizin derdinizin ne olduğunu bir türlü bilemedik diyen Başkan Şahiner, “Yıllardır hep ihanet içinde olmanızın sebebi, bize düşmanlığınız mı yoksa Sungurlu halkını sizlere oy vermediği için cezalandırmak mı? Ben Sungurlu’ya hizmet için gerekirse tüm mal varlığımı sizlerin ayak oyunları uğruna da olsa Sungurlumuz için harcamaya hazırım. Ne AKP İlçe Başkanı ne de boş beleş aveneleri, bizi hizmet yolundan geri durdurmaya, ya da döndürmeye gücünüz yetmeyecektir” dedi.

Kadirşinas Sungurlu halkı, çalışanı ve çalışanı durdurmaya uğraşan hainleri iyi biliyor diyen Başkan Şahiner,”O yüzden artık sizden Sungurlu için bir şeyler yapmanızı beklemenin boş olduğunu gördük. Faydanız olmadığını biliyorum da, lütfen artık ayak bağı olmayın diyorum” diye konuştu.

“KENDİ MECLİS ÜYENE SOR!”

AKP İlçe Başkanı kimi kayırmak ya da kollamak için yaptığın, ne demeye çalıştığın açıklamalar tamamen yalan ve iftira üzerine kurulmuştur diyen Şahiner, “Şehir parkının genişletme çalışmalarında ağaçların kesildiğini iddia ediyorsun. Daha önce olduğu gibi biz her türlü projemizde ‘Ortak akıl, birlikte yönetim’ düsturu ile hareket ettik. Burada ki çalışmalarda da kardeşimiz AKP Belediye Meclis üyesi Kadir Kolcu ile istişarede bulunduk ve ortak bir karar aldık. Eğer ki meclis üyene sorsaydın, ağaç köklerinin kaldırımlardan çıkmaya başladığını ve köklerinin çürümekte olduğunu sende öğrenmiş olurdun. Bu kökleri kuruyan ağaçlar Allah korusun bir sebepten dolayı devrilirse, bir hemşerimiz zarar görse bunun vebali kimin üzerinde olurdu? ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5023
EUR
28,8237
GBP
33,1675
RUB
0,2775
CNY
3,8210
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu