-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemBelediyespor'dan Voleybolda İmza Şov

Belediyespor’dan Voleybolda İmza Şov

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyespor’da başlatılan yardım kampanyasının ardından transfer hareketi voleybol ile başladı. Bu sezon Erkekler 1. Voleybol Liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor sekiz tecrübeli isimle anlaşmayı imzaladı.
Teknik Heyetin raporu doğrultusunda yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlanan sekiz voleybolcu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen’in katıldığı törenle anlaşmaya imza attılar. Sungurlu Belediyespor’un yeni sezon için anlaştığı isimler pasörler Tuğberk Atıcı, Burak Kılıç, orta oyuncuları Ali Berslan Aslankaya, Kaan Susam, Köşe 4 nolu oyuncuları Mahir Can Tosun, Ahmet Tetik, Libero Furkan Albayrak, köşe pasör çaprazı Ali Can Akdur.

Sungurlu Belediyespor’da başlatılan yardım kampanyasının ardından transfer hareketi voleybol ile başladı. Bu sezon Erkekler 1. Voleybol Liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor sekiz tecrübeli isimle anlaşmayı imzaladı. | Sungurlu Haberleri
Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen, sekiz tecrübeli isimle anlaştıklarını bir yabancı isimle görüşmede sona geldiklerini önümüzdeki hafta içinde onla da anlaşacaklarına inandığını söyledi. Ayrıca Halk Bank Genel Müdürü hemşehrimiz ile görüşerek iki isim vermesini istediklerini ve oradan gelecek bu isimlerle birlikte kadronun 11 kişi olacağını, üç tanede alt yapıdan genci katarak kadroyu oluşturacaklarını belirten Sezen, “Başlattığımız kampanyanın da verdiği güçle yeni sezon için gerek voleybol gerekse futbolda Çorum’u ve ilçemizi en güzel şekilde temsil edecek kadroları oluşturmak amacındayız. Başlattığımız kampanyaya ilgi ve destek ne kadar fazla olursa bizde alacağımız güçlü çok daha iyi işler yapmanın gayreti ve çabası içinde olacağız” dedi.

– Ankara’da çalışacaklar
Sungurlu Belediyespor voleybol takımı çalışmalarını Ankara’da yapacak. Voleybol Branşı Sorumlusu Mustafa Özdemir, kadronun tamamına yakınının Ankara’da olduğunu Sungurlu’da kalacak yer sorunu olmasından dolayı çalışmalarını Ankara’da yapacaklarını söyledi. Ankara’da Taner Kışlalı Spor Salonu’nda çalışma yapmak için anlaştıklarını ve Ağustos ayının ilk haftasından itibaren çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

- Advertisement -

Sungurlu Belediyespor’da başlatılan yardım kampanyasının ardından transfer hareketi voleybol ile başladı. Bu sezon Erkekler 1. Voleybol Liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor sekiz tecrübeli isimle anlaşmayı imzaladı. | Sungurlu Haberleri

– Doğu grubunda yer alacak
Sungurlu Belediyespor bu sezon mücadele edeceği erkekler 1. liginde büyük ihtimalle B grubunda yer alacak. Doğu bölgesinden takımların bulunduğu grupta mücadele edeceklerini belirten Mustafa Özdemir ‘Diğer grubu göre bizim açımızdan daha iyi bir grup. Gruptaki takımların lige katılıp katılmayacağı konusunda soru işaretleri var. Ancak iki gruptan dörder takımın düşecek olması nedeni ile işi sıkı tutmak zorundayız. Gruplarında önümüzdeki günlerde kesinleşmesini bekliyoruz’ dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu