Belediyespor Tempoyu Yüksek Tutuyor

Sponsor

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Yeşil beyazlılar sabah saat 08’de günün ilk antrenmanını Mimar Sinan sahasında yaptı. Teknik Direktör Hüseyin Eğer yönetimindeki antrenmana tüm futbolcular katıldılar.

Isınma hareketleri ile başlayan günün ilk antrenmanı eşli kuvvet ve dayanıklılık çalışması ile başladı. Futbolculara bu çalışma sırasında fiziksel yükleme yapan Teknik Heyet tempoyu devamlı yüksek tutmaya çalıştığı gözlendi. Sabah çalışmasının son bölümünde ise gol vuruşu üzerinde duran Eğer duran ve hareketli toplar üzerinde durdu.
Sungurlu Belediyespor günün ikinci çalışmasını ise akşam saat 17’de yine Mimar Sinan sahasında yaptı. Bu çalışmada duran top ve kanat varyosyanları programını uygulayan Teknik Direktör Hüseyin Eğer futbolculardan orta yaparken bakmadan yapmamalarını ve arkadaşlarının pozisyonuna göre orta yapmalarını istedi.

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. | Sungurlu Haber

Sponsor

 Yarın ki Rakip Gölbaşı

Sungurlu Belediyespor yarın Gölbaşı Belediyespor ile saat 17’de deplasmanda hazırlık maçında karşılaşacak. Yeşil Beyazlılar lig öncesi Gölbaşı deplasmanında eksiklerini görmeyi amaçlıyor. Sungurlu Belediyespor pazar günü saat 16.30’da ise Sungurlu’da 1930 Bafraspor ile hazırlık maçlarını devam ettirecek.

Öte yandan Sungurlu Belediyespor’da kadrodaki 23 futbolcunun lisans işlemleri tamamlandı. Eksik bölgeye uygun isimler bulunması halinde transfer çalışmaları devam ediyor.

Sponsor
Önceki İçerik“Yerli ve Milli Anakart Ürettim” Diyerek Devletten Yardım İstedi, Çin Malı Çıktı!
Sonraki İçerikMacar Krisztian ve Brezilyalı Lurgen Belediyespor Forması Giyecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz