Belediyespor İçin Destek İstediler

Sponsor

Çorap sektörünün ağırlıklı olduğu firmalara ziyaretler gerçekleştiren Başkan Şahiner; NGB Çorap Anonim Şirketi, Alpin Çorap Anonim Şirketi, Çelik Çorap Anonim Şirketi,Azim Çorap Anonim Şirketi, Öztaş Çorap Evi,Gel-Al Anonim Şirketi,Naci Çorap Sanayi Anonim Şirketi, Atlas Çorap Anonim Şirketi,Şimşek Çorap ve Tekstil Limited Şirketi, Doğan Tekstil Limited Şirketi, Net Denetim, Dilek Çorap Tekstil Giyim,Dönsa Çorap, Eligül Çorap Ticaret Limited Şirketi,Efem Çorap Limited Şirketi, Mutlu Çorap Sanayi Anonim Şirketi, Dalbudak Çorap Anonim Şirketi, Dorea Çorap Anonim Şirketi, HSY Makina ve Alka Tekstil Limited Şirketinin yöneticileriyle görüşme sağladı.

Foto Galeri:

Yaptıkları bir dizi ziyaret sonrası Sungurlulu işadamlarıyla yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada, ”İstanbul’da çorap sektöründe faaliyet gösteren,çok kıymetli hemşerilerimize ziyaretler gerçekleştirdik. Spor kulübümüz için destek talebinde bulunduk. Kendileri de taleplerimizi geri çevirmeyerek bizleri kabul ettiler. Hayırseverlikleriyle ve çalışmalarıyla ilçemizin medarı iftiharı olmuş dostlarımız, yine hatırşinaslıklarını göstererek ilçemize ve Belediyesporumuza maddi manevi destekte bulanacaklarını belirtiler. Şahsım, ilçem ve spor kulübümüz adına hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİpek Ailesinin Mutlu Günü
Sonraki İçerikAk Parti’den İlk Aday Adayı Kilit Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz