Belediyespor Çift Antrenman Yaptı

Sponsor

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor hazırlıklarını dünde yaptığı çift antrenman ile sürdürdü.
Teknik Direktör Hüseyin Eğer yönetiminde Mimar Sinan sahasında sabah ve akşam çift antrenman yaptı. Teknik Direktör Hüseyin Eğer, çalışmalara mevcut kadrolarının yanı sıra denenmek üzere önerilen çok sayıda ismin katıldığını belirterek pazar gününe kadar bu denemelerin devam edeceğini ardından ise lig kadrosunu belirleyerek çalışmalara bu ekiple devam edeceklerini söyledi. Sungurlu Belediyespor dün sabah antrenmanı düz koşu ile başladı ardından çabukluk hareketleri ve kuvvet ile devam ederken son bölümde ise yarı sahada taktik çift kale maç yaptılar. Kırmızı Beyazlılar akşam ise saat 20’de yaptığı ikinci antrenman ise ısınma hareketleri ile başladı ve ardından beşe iki pas çalışması son bölümde ise kanat varyosyanları ve taktik antrenman ile sona erdi. Kırmızı Beyazlılar bu sabah antrenman yaptı ,akşam ise Çorum Belediyespor ile hazırlık maçında karşılaşacak.

Sponsor
Önceki İçerikKan Bağışçıları Ödüllendirildi
Sonraki İçerikOtomobil Su Kanalına Devrildi : 4 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz