BELEDİYEDEN HUMMALI YOL ÇALIŞMASI

Sponsor

Sungurlu Belediyesi ilçenin farklı noktalarında yol yapım ve bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Abdulkadir Şahiner, Belediye tarafından yapılan yol yapım ve tadilat çalışmalarını inceledi.

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı noktalarında yol yapım ve tadilat çalışması yapıyor. Havaların ısınmasıyla yol çalışmalarına ağırlık veren Sungurlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri hummalı bir şekilde tadilatlara devam ediyor.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “İlçemiz Çiçekevler sitesi arkasındaki yolumuzun yapımına başladık. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz. Ayrıca Fen işlerine bağlı ekiplerimiz tarafından Bahçelievler Mahallesi Mimar Sinan Caddesi’nde “”yürüyüş yolu” çalışmasına başlandı. Caddemizin çehresi değiştirecek projemiz mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor

BAŞKAN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sunguroğlu ve Bahçelievler Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam devam yol yapım ve bakım çalışmalarını inceledi.

Birim Müdürlerinden bilgi alan Başkan Şahiner, “Çalışması tamamlanan, devam eden ve başlayacağımız bölgelerimizde incelemelerde bulunup, mesai arkadaşlarımıza gerekli talimatları verdik. Halkımızın memnuniyeti bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTRAKTÖR DEVRİLDİ : 1 YARALI
Sonraki İçerik21 HAZİRAN DÜNYA ALS GÜNÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz