BELEDİYEDEN EŞME’YE GIDA YARDIMI

Sponsor

Sungurlu’ya bağlı Eşme Köyü’nde Pazar günü gece saatlerinde yaşanan su taşkını haberini alır almaz afet bölgesin tüm ekiplerini seferber eden Sungurlu Belediyesi, şimdi de mağdur olan vatandaşlara gıda yardımında bulundu.

Pazar günü saat 04:00 sularında Eşme Köyü’nde köylüler tarafından yapılan göletin taşması sonucu meydana gelen su taşkınında yaklaşık 15 evde maddi hasar meydana geldi. Olayın duyulmasının ardından olay yerine itfaiye, vidanjör ve iş makinaları gönderen Sungurlu Belediyesi, şimdide mağdur olan vatandaşlara gıda yardımında bulundu.

Başkan yardımcıları Bahri Sezen, Mükremin Dağaşan ve İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin köye giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Sponsor

Başkan Abdulkadir Şahiner ise yaptığı açıklamada, “Sungurlu Belediyesi olarak Eşmeli hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, EŞME’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Sonraki İçerikYOLDAN ÇIKIP TAKLA ATTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz