BELEDİYEDEN, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, 3 Aralık dünya engelliler gününde engelli öğrencileri unutmadı.

Sungurlu Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, 3 aralık dünya engelliler günü nedeniyle Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette özel öğrencilere hediyeler veren Sarıyüce, Belediye olarak her zaman onların emrinde olduklarını söyledi. Hepimiz de birer engelli adayız diyen Sarıyüce, “Yarın ne olacağımızı kimse bilmiyor. Allah onlara yardımcı olsun. Tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık dünya engelliler gününü kutluyoruz. Her zaman el ele kol kola yanlarındayız” ifadelerinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMİNİK ASENA YAŞAM SAVAŞI VERİYOR
Sonraki İçerikOSB ARITMA TESİSİ İÇİN YER TESLİMİ YAPILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz