BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

Sponsor

Belediye Başkanlığı tarafından, sokak hayvanlarının özellikle soğuk havalarda aç kalmaması için düzenli olarak yapılan besleme çalışmalarımız devam ediyor. Dün akşam geç saatlerde ilçemizin belirli noktalarına bırakılan gıda ürünleri ve mamalar ile sokak hayvanları beslenirken, araba çarpan bir köpek de ekipler tarafından alınarak tedavisi için Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne götürüldü.

Yapılan açıklamada, “Bu vesileyle yaralanan ve hastalanan hayvanlarımız için ne zaman ihtiyaç duysak yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Kalın ve Veteriner hekimleri Murat Horan, Memet Gültekin, Mert Gülhan ve personel Murat Saygın ‘a teşekkür ederiz” dendi.

Sponsor
Önceki İçerikTATLISES ÇİĞ KÖFTECİSİ SALONU HİZMETE BAŞLADI
Sonraki İçerikSUNGURLU BELEDİYESPOR’UN PLAY-OFF UMUDU ARTTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz