Belediye Sağlık Çalışanlarına Karanfil Dağıttı

Sponsor

Sungurlu Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hekim ve sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatıyla belediye çalışanları, görevi başındaki sağlık çalışanlarına karanfil dağıtarak 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada, “İnsanlarımıza bir yudum nefes verebilmek uğruna, hekimlerimiz, hemşirelerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımız hizmetlerin en güzelini gerçekleştiriyorlar” dedi.

Sağlık çalışanları çok zor bir görevi ifa ediyor diyen Şahiner, “Belediye olarak her zaman hizmetlerindeyiz. Sağlık alanında vatandaşlarımıza yönelik yapmak istedikleri proje ve çalışmalarında biz belediye olarak yanınızda olduğumuzu bilmelerini isteriz. Ayrıca ilçemizin daha iyi bir noktaya gelmesi için sağlık çalışanlarımızın fikirleri bizler için önemlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaşmalarını isteriz.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahin; “12. Olağan Büyük Kurultayımız Hayırlı Olsun”
Sonraki İçerikKaraçil, `Sağlık Çalışanlarımız Bizler İçin Değerlidir`
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz