Belediye Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Sponsor

Belediye Hizmet binasında bulunan kültür merkezinde İş sağlığı ve Güvenlik Uzmanı Yasin Eker tarafından verilen eğitimde, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, iş sağlığı güvenliği genel kuralları ve güvenlik kültürü gibi genel, sağlık ve teknik konular hakkında bilgiler verildi.

Eğitimler sayesinde vatandaşlara daha hızlı ve verimli hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Başkan Şahiner, “Bu eğitimlerle amacımız, personelimizde iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinç oluşturmak ve bunu hayatlarının her alanında uygulamalarını sağlamak. Bilinçli personelle vatandaşlarımıza daha verimli ve daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız periyotlar halinde devam edecektir.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÖğretmenler Voleybol Turnuvasında Şampiyon Alembeyli İlkokulu Oldu
Sonraki İçerikAnadolu’nun Gelecekteki Gücü: Şahi209!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz