Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Belediye Personeline İlk Yardım Eğitimi

Sungurlu Belediyesi, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu hükümleri gereğince çeşitli birimlerde görev yapan personeline uygulamalı ilk yardım eğitimi aldırıyor.

Eğitimlerde solunum yetmezliği, kanama, kesik, kaza, tıkanma, zehirlenme, hayvan ısırmaları, yaralanma gibi konularda uygulamalı bilgiler veriliyor. Eğitim boyunca pratik bilgilerin yanı sıra cansız mankenler üzerinde uygulamaların da yaptırılması, personelin derse etkin katılımını sağladı. İki gün süren Temel İlk Yardım Eğitimlerinin ardından, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sınava giren personelden başarılı olanlar sertifika alacak.

Eğitim boyunca pratik bilgilerin yanı sıra cansız mankenler üzerinde uygulamaların da yaptırılması, personelin derse etkin katılımını sağladı. İki gün süren Temel İlk Yardım Eğitimlerinin ardından, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sınava giren personelden başarılı olanlar sertifika alacak.

İlgili İçerikler

” Kerpiç Temeller Üzerine Çelik Binalar Kurulmaz “

Safa Özhazinedar

BAŞKAN KARATEKİN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Safa Özhazinedar

Şahin’den Mevlid kandili Mesajı

Safa Özhazinedar

Şahin, “Alparslan Türkeş Dava İnsanıydı”

Safa Özhazinedar

Sayısal Loto’da 2 Milyon TL Sungurlu’ya Çıktı

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, `Polis Teşkilatımıza Müteşekkiriz.`

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar