Belediye Girişine Dezenfektan Kabini

Sponsor

Sungurlu Belediyesi hizmet binasının girişine koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte kabini yerleştirdi. Vatandaşlar ve çalışanlar, kabinde dezenfekte olarak belediyeye giriş-çıkış yapıyor.

Sungurlu Belediyesi koronavirüs salgınına karşı ilçedeki tedbirlerini artırarak devam ediyor. Bu kapsamda, dezenfeksiyon kabini belediye hizmet binasının girişine yerleştirildi. Belediyeye gelen vatandaşlar ile çalışanlar, elbiseleri ile kabine girerek dezenfekte olup binaya giriş yapıyor.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, toplu yaşam alanlarının sürekli olarak dezenfekte edildiğini söyleyerek, “Belediye olarak birçok tedbir aldık. Maske üretiminden dezenfekte çalışmalarına kadar. Virüsün taşınmasını en aza hatta sıfır noktasına indirmek adına dezenfektan kabinini belediye binamızın önüne yerleştirdik. Bu sayede hem vatandaşlarımız hem de personellerimizin kıyafet ve ayakkabılarının dezenfekte olmasını sağladık. ” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU ZİRAAT ODASI YENİ TRAKTÖR ALDI
Sonraki İçerikSungurlu Devlet Hastanesi’ne Ruh Sağlığı Uzmanı Atandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz