BELEDİYE EKİPLERİ KAR YAĞIŞINA KARŞI TEYAKKUZA GEÇTİ

Sponsor

Sungurlu’da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken Sungurlu Belediyesi’ne bağlı ekipler kar yağışının görülmeye başladığı ilk andan itibaren tüm ana arterler ve ara sokaklarda yoğun bir çalışma başlattı.

24 SAATTİR ARALIKSIZ ÇALIŞIYORLAR

Sungurlu Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız bir şekilde yağmaya devam eden kar yağışının ardından oluşabilecek mağduriyetleri çözüme kavuşturabilmek amacıyla 24 saattir kar mesaisi yapıyor.

İlçe genelinde tüm mahalleleri, sokakları, kaldırımları ve yollarında yol açma ve tuzlama çalışmaları yapan ekipler, gece ve gündüz olmak üzere iki vardiya şeklinde kesintisiz hizmet sunuyor.Ulaşımda yaşanabilecek sorunlara karşı cadde ve sokaklarda önlemler alan Karla Mücadele ekipleri yayalar için de kaldırımlarda biriken karları temizleyip, tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.

Sponsor

Ekiplerin, ilçenin muhtelif bölgelerinde yaptığı çalışmaları gece gündüz demeden takip eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ‘’Vatandaşların sorun yaşamaması ve günlük hayatın normal seyrinde devam etmesi için tüm önlemlerini aldıklarını, mesai mefhumu gözetmeksizin tüm yaşam alanlarında yoğun bir çalışmanın gerçekleştirdiklerini söyledi.’’Kar yağışının halen devam ettiğini ve ekiplerin 24 saattir kesintisiz bir şekilde çalıştığını ifade eden Başkan Şahiner, “Başkan yardımcılarım ve birim müdürlerimle birlikte teyakkuz halindeyiz. Çalışmalarımızı takdir eden vatandaşlarımızdan yoğun bir şekilde teşekkür telefonları alıyoruz. Bende özveriyle çalışan personelime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKAR, KAZALARI DA BERABERİNDE GETİRDİ
Sonraki İçerikSUNGURLU’NUN EFELERİ, TVF SPOR LİSESİ’NE 3-1 YENİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz