Belediye Ekipleri Bir Çok Noktada Çalışıyor

Sponsor

– Bayanlar İstedi, Şahiner Yaptı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Mesire kafe de bayanlarla yaptığı toplantıda onların istek ve sorunlarını dinliyor.
Örnekevler Mahallesi bayanlarıyla yaptığı toplantıda bayanların talepleri sonrası Başkan Şahiner, Örnekevler Mahallesi’ndeki mevcut çocuk oyun alanlarında bakım,onarım, ağaçlandırma, kamelya ve bordür çalışması yapılması talimatı verdi. Talimat doğrultusunda Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına başladı.

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçenin farklı noktalarında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. | Sungurlu Haber

– Bir çok noktada çalışmalar devam ediyor

Sungurlu Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, bir çok mahalle ve sokakta çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Hacettepe Mahallesi Şehit Polis Adem Tut Sokak’ta başlatılan kaldırım çalışmalarında sona gelindiği bildirildi.

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçenin farklı noktalarında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. | Sungurlu Haber
Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversiteli öğrencilerin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaları için yeni durak noktası belirledi. Başkan Şahiner, öğrencilerin toplu taşıma araçlarını bu yeni durakla daha rahat kullanabileceklerini söyledi.
Akçay Mahallesi 8072. sokakta oluşan bozukluklarda tadilat çalışması yapan ekipler, ayrıca Karşıyaka Mahallesi Hilal Camiinde kilitli parke ve çevre düzenlemesi çalışması yapıyor.

Sponsor
Önceki İçerikTemsilcimiz Sinop Yolcusu
Sonraki İçerikÖykü Dürüm Dualarla Hizmete Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz