Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Belediye Ekipleri Bir Çok Noktada Çalışıyor

– Bayanlar İstedi, Şahiner Yaptı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Mesire kafe de bayanlarla yaptığı toplantıda onların istek ve sorunlarını dinliyor.
Örnekevler Mahallesi bayanlarıyla yaptığı toplantıda bayanların talepleri sonrası Başkan Şahiner, Örnekevler Mahallesi’ndeki mevcut çocuk oyun alanlarında bakım,onarım, ağaçlandırma, kamelya ve bordür çalışması yapılması talimatı verdi. Talimat doğrultusunda Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına başladı.

Belediye Ekipleri Bir Çok Noktada Çalışıyor » Sungurlu Haber

– Bir çok noktada çalışmalar devam ediyor

Sungurlu Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, bir çok mahalle ve sokakta çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Hacettepe Mahallesi Şehit Polis Adem Tut Sokak’ta başlatılan kaldırım çalışmalarında sona gelindiği bildirildi.

Belediye Ekipleri Bir Çok Noktada Çalışıyor » Sungurlu Haber
Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversiteli öğrencilerin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaları için yeni durak noktası belirledi. Başkan Şahiner, öğrencilerin toplu taşıma araçlarını bu yeni durakla daha rahat kullanabileceklerini söyledi.
Akçay Mahallesi 8072. sokakta oluşan bozukluklarda tadilat çalışması yapan ekipler, ayrıca Karşıyaka Mahallesi Hilal Camiinde kilitli parke ve çevre düzenlemesi çalışması yapıyor.

İlgili İçerikler

ÇORUMLU GAZİ’NİN İMZA GÜNÜ

Safa Özhazinedar

Hakkı Vargeloğlu Açıkladı

Safa Özhazinedar

Hasan Hüseyin Can’dan Şahiner’ Ziyaret

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ŞAHİNER GAZİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Safa Özhazinedar

Osman Aşutoğlu, Belediye Spor Takımlarımızın Kupa Törenlerine Katılarak Tebrik Etti

Safa Özhazinedar

Bıçakçıların Bayram Mesaisi Başladı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar