Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ankara Çorum Dernekler Federasyonu ile Bir Araya Geldi.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ankara Çorum Dernekler Federasyonu ile bir araya geldi.

Mesire Kafe’de düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen ve Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şahiner ” Değerli hemşerilerimiz ve federasyon üyelerimizle sık sık bir araya gelerek Sungurlu’muz hakkında istişarelerde bulunmaya çalışıyoruz. Kurmuş olduğumuz bağları koparmadan daha da güçlendirerek birlikte hemşerilerimize güzel hizmetler sunmak yegâne gayemizdir. Katılımlarınızdan dolayı değerli Başkanıma ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Mesire Kafe’de düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen ve Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Başkanı Hayri Çağır ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. | Sungurlu Haber
Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu Başkanı Hayri Çağır ise Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken; konuşmasında ”Bizleri ev sahipliğinizle mutlu ettiniz kıymetli Başkanım. Sizin çabalarınız gayretleriniz gözle görünür bir şekilde ortadadır. Bizler de üzerimize düşenler için her zaman yanınızdayız.” İfadelerine yer verdi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesinden Kişiye Özel Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Hizmeti
Sonraki İçerikCumhurbaşkanı Erdoğan’dan Çiftçilere Müjde!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz