Belediye 100 Çocuğu Sevindirdi

Sponsor

Programda konuşan Başkan Şahiner, “Geldiğimiz günden itibaren birlik beraberlik içerisinde, şeffaf bir belediye olmaya çalıştık. Amacımız gayemiz her daim Sungurlu’muz ve Sungurlu’muzun geleceği gençler oldu. Bugünde burada karnesini getiren 100 çocuğumuza bisiklet hediye edeceğiz. Bölgemizde ilk defa böyle bir uygulama yapılıyor. Sağlıklı gelişim açısından çocuklarımızın bisiklet kullanımı artması bizler için önemli. Çocuklarımızı, gençlerimizi fikren, bedenen ve ruhen dolayısıyla her yönde geleceğe hazırlamamız gerekiyor.”ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, oda başkanları, belediye meclis üyeleri, ve muhtarlar bisiklet kazanan 100 çocuğu belirlemek için kura çekti. Kura da ismi çıkan çocuklar büyük sevinç yaşarken, ismi okunmayan çocuklar ise göz yaşlarına hakim olamadı. Üzülen çocukları Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner teselli etti.
Programda palyaço,maskot,yüz boyama gibi çocuk etkinliklerinin yanında patlamış mısır, pamuk şeker ikramları gerçekleştirildi.

Kazananların Listesi

Sponsor
Önceki İçerikDövizi, TL Karşısında Eritecek Karar Yürürlülüğe Girdi
Sonraki İçerikMilli Eğitim Bakanlığından Öğretmenlere Bedelli Askerlik Müjdesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz