-0.6 C
Sungurlu
14/03/2023
Sungurlu HaberleriSağlıkBEL FITIĞINA AMELİYATSIZ ÇÖZÜM : OZON TEDAVİSİ

BEL FITIĞINA AMELİYATSIZ ÇÖZÜM : OZON TEDAVİSİ

- Google Reklamı -

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Duyar : “Ozon tedavisi, fıtık nedeniyle belde oluşan ağrı, iltihap, ödem ve kas spazmlarına uygulanır Fıtıktan acı çekenler, Kanın ozonla temizlenerek oksijene doyurulması sonrasında. Neştersiz olan bu yeni yöntemle bel fıtığı ağrıları yok oluyor. ” dedi.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Duyar : "Ozon tedavisi, fıtık nedeniyle belde oluşan ağrı, iltihap, ödem ve kas spazmlarına uygulanır Fıtıktan acı çekenler, Kanın ozonla temizlenerek oksijene doyurulması sonrasında. Neştersiz olan bu yeni yöntemle bel fıtığı ağrıları yok oluyor. " dedi. | Sungurlu Haberleri

 Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm Ozon Tedavisi

“Bel omurga yapısına destek veren ve esneklik kazandıran omurgalar arasındaki kıkırdak yapı çeşitli sebeplerle aşınabilir ve bütünlüğünü kaybedebilir. İşte bu sebeple, bütünlüğü bozulmuş bu yapıların belimizdeki sinir köklerine yapışması sonucu etkilenen alanda veya bacaklara, ayaklara yayılan ağrılar ortaya çıkabilir. Ozon tedavisi uygulamasıyla fıtıklarda olumlu sonuçlar alınıyor: “Bu yöntem vücudu yoğun ağrı kesici ve kortizon tedavilerinin olası yan etkilerinden de koruyor”

Fıtık kaynaklı ağrılar azalıyor

“Bir organa kan, dolayısıyla oksijen ne kadar fazla gidiyorsa, o organ daha iyi çalışıyor demektir. Ozon tedavisinin temelinde bu felsefe yatar.” diyen Op.Dr. Mehmet Duyar “Ozon tedavisi fıtık yapısının küçülmesini, fıtığa bağlı ödem ve iltihabın gerilemesini sağlar. Tüm gün masa başında hareket kısıtlılığı içinde çalışmak, egzersizden uzak yaşam, yanlış duruş şekli nedeniyle omurgayı birbirine bağlayan bağlar yıpranır ve yoğun ağrılar baş gösterir. Ağrılı fıtık yapısına. uygulanan ozon, Tedavide 3-5 gün sonra olumlu sonuçları ortaya çıkarır. Ozonla tedavi görenler uzun yatak istirahati ve hareket kısıtlamaları yaşamazlar. Sosyal hayatlarından kopmadan tedaviye devam ederek kısa sürede hayatlarını çok olumsuz etkileyen ağrılara veda ederler. Ozon tedavi Özel Elitpark Hastanesi GETAT polikliniğinde başarı ile yapılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!