-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriSağlıkBEL FITIĞINA AMELİYATSIZ ÇÖZÜM : OZON TEDAVİSİ

BEL FITIĞINA AMELİYATSIZ ÇÖZÜM : OZON TEDAVİSİ

- Google Reklamı -

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Duyar : “Ozon tedavisi, fıtık nedeniyle belde oluşan ağrı, iltihap, ödem ve kas spazmlarına uygulanır Fıtıktan acı çekenler, Kanın ozonla temizlenerek oksijene doyurulması sonrasında. Neştersiz olan bu yeni yöntemle bel fıtığı ağrıları yok oluyor. ” dedi.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Duyar : "Ozon tedavisi, fıtık nedeniyle belde oluşan ağrı, iltihap, ödem ve kas spazmlarına uygulanır Fıtıktan acı çekenler, Kanın ozonla temizlenerek oksijene doyurulması sonrasında. Neştersiz olan bu yeni yöntemle bel fıtığı ağrıları yok oluyor. " dedi. | Sungurlu Haberleri

 Bel Fıtığına Ameliyatsız Çözüm Ozon Tedavisi

“Bel omurga yapısına destek veren ve esneklik kazandıran omurgalar arasındaki kıkırdak yapı çeşitli sebeplerle aşınabilir ve bütünlüğünü kaybedebilir. İşte bu sebeple, bütünlüğü bozulmuş bu yapıların belimizdeki sinir köklerine yapışması sonucu etkilenen alanda veya bacaklara, ayaklara yayılan ağrılar ortaya çıkabilir. Ozon tedavisi uygulamasıyla fıtıklarda olumlu sonuçlar alınıyor: “Bu yöntem vücudu yoğun ağrı kesici ve kortizon tedavilerinin olası yan etkilerinden de koruyor”

Fıtık kaynaklı ağrılar azalıyor

“Bir organa kan, dolayısıyla oksijen ne kadar fazla gidiyorsa, o organ daha iyi çalışıyor demektir. Ozon tedavisinin temelinde bu felsefe yatar.” diyen Op.Dr. Mehmet Duyar “Ozon tedavisi fıtık yapısının küçülmesini, fıtığa bağlı ödem ve iltihabın gerilemesini sağlar. Tüm gün masa başında hareket kısıtlılığı içinde çalışmak, egzersizden uzak yaşam, yanlış duruş şekli nedeniyle omurgayı birbirine bağlayan bağlar yıpranır ve yoğun ağrılar baş gösterir. Ağrılı fıtık yapısına. uygulanan ozon, Tedavide 3-5 gün sonra olumlu sonuçları ortaya çıkarır. Ozonla tedavi görenler uzun yatak istirahati ve hareket kısıtlamaları yaşamazlar. Sosyal hayatlarından kopmadan tedaviye devam ederek kısa sürede hayatlarını çok olumsuz etkileyen ağrılara veda ederler. Ozon tedavi Özel Elitpark Hastanesi GETAT polikliniğinde başarı ile yapılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu