BEDAVA DÖNER EKMEĞE HÜCUM

Sponsor

Sungurlu’da bedava dağıtılan ekmek arası döner ve ayrandan almak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Döner ekmek alabilmek için sıraya giren vatandaşlar arasında izdiham yaşandı.

Bedava döner ekmek kuyruğu

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Kaymakamlık karşısında açılan Halil Usta’nın Yeri adlı iş yerinde açılışa özel ücretsiz et döner ekmek ve ayran dağıtıldı. Halil Kirazlı ve Esat Aycil’in sahibi olduğu işyeri önünde yüzlerce vatandaş bedava dönek ekmek alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Zaman zaman vatandaşlar arasında izdiham yaşandığı görüldü.

Sponsor
Önceki İçerik81 İL 81 AVUÇ TOPRAK İLE TÜRKİYE FİDANI PROJESİNE DESTEK VERDİLER
Sonraki İçerikYENİ BAŞHEKİM İBRAHİM ADALI OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz