BBP’den Sungurlu’da Birlik Yürüyüşü

Sponsor

Büyük Birlik Partisi (BBP) tarafından Sungurlu’da ‘Birlik Yürüyüşü’ yapıldı.
Eski dispanser önünde toplanan partililer, Atatürk Meydanı’na kadar ellerinde Türk Bayrakları ile yürüdü. BBP Alaca İlçe Başkanı Hüseyin Tağıl, “Alaca İlçe Başkanlığı olarak Sungurlu’da rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’na Saygı’ ve ‘Birlik’ yürüyüşü düzenledik” dedi.
Atatürk Meydanı’nda bir açıklama yapan BBP Alaca İlçe Başkanı Hüseyin Tağıl, “Bizim hiç bir partiyle bir işimiz yok. Bizim sevdamız vatan sevdasıdır. Bizim sevdamız bayrak sevdasıdır. Bizim sevdamız ezan sevdasıdır. Rahmetli genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu bizim birlik içinde olmamızı isterdi. Biz vatan için biriz, ezan için biriz, bayrak için biriz. Biz Büyük Birlik partisiyiz. Allah yolumuzu açık etsin. Allah devletimize, milletimize, hükümetimize zeval vermesin” dedi.
Konuşmanın ardından Teravih sonrası BBP Genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu için Mevlit okutuldu.

Sponsor
Önceki İçerikKadir Gecesi’nde Camiler Doldu Taştı
Sonraki İçerikSungurlu’da Şüpheli Ölüm
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz