BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

Sponsor

Her yıl olduğu gibi bu yılda Başkan Yardımcıları ve personeliyle birlikte bayram namazı kılan Başkan Şahiner, bu yılda geleneği bozmadı.
Bayram namazını Yıldırım Beyazıt Camii’de kılan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Bahri Sezen ve Belediye Personeli ile camii çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı.
Vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde bayramlarını geçirebilmeleri için Sungurlu Belediyesi olarak gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden Başkan Şahiner, “Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum. dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAk Parti Tam Kadro Sungurlu’da
Sonraki İçerikÇocukların Bayram Şekeri Bu Yılda Belediyeden
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz