Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Bayram Haftası Berberler Serbest Çalışacaklar

Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı, Kurban bayramı nedeniyle berberler saat kısıtlaması olmaksızın istedikleri saate kadar çalışabileceklerini söyledi. 

Karslı, üyelerimizle aldığımız karar sonrası, yaz saati uygulama kapsamında normal kapanış 21.30’du. Bayram nedeniyle yaz saati uygulamamız serbest olduğunu söyledi. 

Oda Başkanı Karslı yaptığı açıklama da, “Sungurlu genelinde berber arkadaşlarımız saat 21.30’a kadar hizmet veriyordu. oda olarak gerçekleştirdiğimiz toplantıda Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte kapanış saatlerini serbest yaptık. Bayrama bir 1 hafta kala serbest çalışma imkanı berberlerimiz için uygulanacaktır. Bayan kuaförleri ise Salı günleri kapalıydı. Bayram nedeniyle bayan kuaförlerimiz de açık olacak.
Bütün arkadaşlarıma almış olduğumuz bu karara saygı gösterdikleri ve uydukları için teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.” dedi.

İlgili İçerikler

Kurban Kesim Yerleri Belirlendi

Safa Özhazinedar

Seçim Araçlarında Müzik Yayını Durduruldu

Safa Özhazinedar

Köylerde Hasar Tespit Çalışmaları Sürüyor

Safa Özhazinedar

Voleybolda Namağlup yola devam

Safa Özhazinedar

Akel, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Safa Özhazinedar

Köyhanoğlu “Hocalı Katliamı, İnsanlığın Hafızasına Bir Kara Leke Olarak Kazınmıştır.”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar