Bayram Haftası Berberler Serbest Çalışacaklar

mutlu karslı sungurlu
Sponsor

Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı, Kurban bayramı nedeniyle berberler saat kısıtlaması olmaksızın istedikleri saate kadar çalışabileceklerini söyledi. 

Karslı, üyelerimizle aldığımız karar sonrası, yaz saati uygulama kapsamında normal kapanış 21.30’du. Bayram nedeniyle yaz saati uygulamamız serbest olduğunu söyledi. 

Oda Başkanı Karslı yaptığı açıklama da, “Sungurlu genelinde berber arkadaşlarımız saat 21.30’a kadar hizmet veriyordu. oda olarak gerçekleştirdiğimiz toplantıda Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte kapanış saatlerini serbest yaptık. Bayrama bir 1 hafta kala serbest çalışma imkanı berberlerimiz için uygulanacaktır. Bayan kuaförleri ise Salı günleri kapalıydı. Bayram nedeniyle bayan kuaförlerimiz de açık olacak.
Bütün arkadaşlarıma almış olduğumuz bu karara saygı gösterdikleri ve uydukları için teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKamu Bankalarına Rekor Talep!
Sonraki İçerikAtakan Tekstil Dualarla Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz