BAYRAK VE MEŞALELERLE YÜRÜDÜLER

Sponsor

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle düzenlenen yürüyüşte vatandaşlar Bayrak ve Meşalelerle yürüdü.Sungurlu Belediyesi tarafından düzenlenen Zafer Yürüyüşü Dispanser önünde başladı. Yüzlerce vatandaş ellerinde Türk Bayrakları ve meşaleler ile Atatürk Meydanı’na kadar yürüdü. Atatürk Meydanı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda dua edildi.Programda bir konuşma yapan ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, halk konserinin neden ileriki bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Sanatçı Bülent Serttaş’ın İstanbul’dan Ankara’ya gelişte rahatsızlandığını söyleyen Başkan Şahiner, bu yüzden konseri ileriki bir tarihe ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi. Bülent Serttaş’ın sağlığına tekrar kavuşu kavuşmaz Sungurlu’larla buluşturacaklarını söyleyen Başkan Şahiner, yürüyüşe katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına son verdi.Zafer Yürüyüşüne Başkan AbdulKadir Şahiner, Başkan yardımları Bahri Sezen, Mükremin Dağaşan, Sakine Sarıyüce, il genel meclisi üyesi Ercan Şahin, belediye Meclis üyeleri, oda başkanları, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikBÜYÜK ZAFER’İN 99. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
Sonraki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ KAMYONCU ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz