Bayrak Törenine Katılan Eryiğit Öğrencilerle Yakından İlgilendi

Sponsor

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında “Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimiz, bizim en öncelikli konumuz, sizin en iyi şekilde eğitim görmenizi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamaktır. Eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara öncelik veriyoruz” dedi.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Mustafa Kemal İlkokulu'nu ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Milli Eğitim Müdürü daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
4. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde öğrencilerin derslerini takip etmeleri gerektiğini ifade etti. Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okul yöneticileri ve öğretmenler ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYılmaz Babalık Sevincini Yaşadı
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner, Bayanlarla Kahvaltıda Buluştu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz