Bayan Voleybol Takımı Gençlik Turnuvasında

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Bayan Voleybol Takımı 14 – 15 Mayıs tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan Gençlik Turnuvasına davet edildi.
Çorum Eti Lisesi Spor Kulübü, Çorum Voleybol, Osmancık Belediye ve Sungurlu Belediye bayan takımlarının katılacağı bu turnuvanın ilk maçı 14 Mayıs’ta oynanacak. Eti Lisesi ile Çorum Voleybol saat 18.00’da, Osmancık Belediye ile Sungurlu Belediye 19.30’da karşılaşacak. Galip takımlar 15 Mayıs’ta final oynarken, kaybeden takımlar 3.lük ve 4.lük maçı oynayacak. Gençlik Haftası dolaısıyla yapılacak bu turnuvada madalyalar kupalar sahiplerini bulacak.

Sponsor
Önceki İçerikAbdullah Çakmar Türkiye’nin Gururu Olmaya Devam Ediyor
Sonraki İçerikŞahiner’den Kürbüz’e hayırlı Olsun Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz