Başpınar Mahallesi’nde Yılın Annesi Kayretli Seçildi

Sponsor

Başpınar Mahalle muhtarı Ali Balku, “Mahallemizde yaşayan Yosma Kayretli, yıllardır anne ve babası ayrı olan torununa baktığı için Başpınar Mahallesi muhtarlığı olarak 2020 yılının annesi seçtik” dedi.

Yılın annesi seçtiğimiz Yosma Kayretli’ye yapmış olduğu fedakarlıktan dolayı teşekkür ediyoruz diyen Balku, “Torununa çok iyi bakmış ve bakmaya da devam ediyor. Kendisine bundan sonra da muhtarlık olarak her türlü destek bulunacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Yılın annesi Yosma Kayretli - Sungurlu Başpınar Mahallesi

Yılın annesi seçilen Yosma Kayretli de Başpınar Mahallesi muhtar Ali Baklu’ya çok teşekkür ettiğini ve benim yerimde kim olursa torununa bakacağını belirterek, destekleri için herkese teşekkür ederim diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBerber, Kuaför ve Güzellik Salonları Yeniden Faaliyete Geçti
Sonraki İçerikFitre Miktarı Hakkında Müftü Köksal’dan Açıklama
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz