Başkandan Duyarlı Davranış

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner talebe kulak vererek Gökçam köyüne bir araç dolusu ekmek ve veteriner hekimi göndererek destek verdi.

Gökçam Köyü’nde ikamet eden Canan Sabancılar, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i arayarak bakımını üstlendiği köpekleri için yiyecek, veteriner ve ilaç talebinde bulundu. | Sungurlu Haber

Duyarlılığı için Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Sabancılar, ”Başkanımıza ne zaman ulaşsak bizi geri çevirmeyerek taleplerimizi yerine getirdi. Bugün 4 Ekim Hayvanları Koruma günü olduğunu belirterek, bugün ve her zaman hayvanlarımızın yanında olacağını söyledi. Kendisine desteği ve duyarlılığı için teşekkür ederim.” dedi.

Sponsor

Gökçam Köyü’nde ikamet eden Canan Sabancılar, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i arayarak bakımını üstlendiği köpekleri için yiyecek, veteriner ve ilaç talebinde bulundu. | Sungurlu Haber

4 Ekim Hayvanları koruma günü sebebiyle bir açıklama yapan Şahiner,” Dünya Hayvanları Koruma Federasyonu 4 Ekim tarihini Hayvan Hakları Günü olarak ilan etmiştir. Hayvan sevgisini kısa da olsa bir gün kutluyoruz. İnsanlarımızın hayvan sevgisi konusunda bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Sevginin ve şefkatin olmadığı bir toplum gelişemez. Hayvanları sevmeyenler insanları sevemezler. Hayvanlar dünyayı birlikte paylaştığımız varlıklardır; doğanın dengesinin korunmasında, besin zincirinin oluşumunda olmazsa olmaz rolleri bulunmaktadır. Yaşayan tüm canlılar gibi onlar da, doğanın, eşit haklı bireyidir. Bu nedenle tüm hayvanların saygı görme hakkı vardır ve hiçbirine zalimce davranılamaz. Zorunlu olmadan bir hayvanın öldürülmesi yaşama karşı işlenmiş suçtur. Hayvanlara yardımcı olma ya çalışan gönüllülere destek olmak için hazırız.”ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikTribünün Geçici Kabulü Yapıldı
Sonraki İçerikŞahiner Yol Çalışmalarını İnceledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz