Başkan Şahiner’in Mevlid Kandili Mesajı

Sponsor

Şahiner mesajında;”Peygamber Efendimizin doğumu, karanlıkları aydınlığa çevirirken, insanlığa rahmet ve güzellik sunmuştur.

Mübarek gün ve gecelerin; hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Ne mutlu bizlere ki tüm âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz(SAV)’ın doğduğu geceyi birlikte yaşamanın mutluluğu ve huzuru içerindeyiz.
Peygamber Efendimizin doğumu, karanlıkları aydınlığa çevirirken, insanlığa rahmet ve güzellik sunmuştur.
Peygamber Efendimizin dünyaya gelişi ile insanlık onurlandırılmıştır. O, bütün güzellikleri en kâmil manada şahsında barındıran en güzel örnektir.
Bilindiği gibi O’nun bize getirdiği din ve bizlere verdiği mesajlarla, nefretler sevgiye, düşmanlıklar kardeşliğe dönüşüyor.
Bugün, hepimizin üzerinde durması gereken şey de, O’nun güzel ahlakı ve bizlere öğrettikleri olmalıdır.
Bugün, tüm kırgınlıklar, yerini sevgi ve hoşgörüye bırakmalıdır. İslam alemi olarak bu gecede, O’nun yüzü suyu hürmetine dualar ederek, O’nun sevgisi etrafında kalplerimizi birleştireceğiz.
O’nun bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık merhametini, insanlığa sunduğu değerleri anlayıp, hayatımızı O’nun yüce ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme mevsimi içerisindeyiz.
Bu gecenin getireceği manevi iklimden pay alarak dualarımızın kabulünü Yüce Rabbimizden niyaz ederim.
Bu duygu ve düşüncelerle sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’nin, tüm insanlığa sevgi, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, başta Sungurlu’lu hemşehrilerim olmak üzere, bütün İslam Alemi’nin mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu’ndan Mevlid Kandili Mesajı
Sonraki İçerikŞahin’den Mevlid kandili Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz