Başkan Şahiner,Deprem Bölgesine Gidiyor

Sponsor

Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası mağdur olan depremzede kardeşlerimize bir yardım eli de Sungurlu’dan uzandı. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatlarıyla başlatılan yardım kampanyasına yapılan 3 tır yardım malzemesi dualarla yola çıktı.

“Kadirşinas Sungurlu Halkına Teşekkür ederim.”

Belediye önüne çekilen 3 tane TIR, vatandaşlar ve belediye personelimiz işbirliği ile yüklenerek dualarla uğurlandı. Toplanan yardımlar ile birlikte Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ve Başkan Yardımcısı Bahri Sezen’de teslimat için gitti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ”Bugün bir kez daha gördüm ki hemşehrilerim, çok kıymetli Sungurlulu kardeşlerim birlik ve beraberliğimizi gösterdiler. “

“Biz Türk milleti olarak bu gibi olumsuz ve zor durumlarda bir arada olmayı, acıyı paylaşmayı çok iyi biliyoruz. Elazığ’da ve Malatya’da yaşanan acılar tüm Türkiye’nin acısı oldu. Bizde elimizden geleni yaparak destek olmak istedik. Kadirşinas, Sungurlulu kardeşlerime teşekkür ederim. Bugün bile tırlarımız yüklenirken Emine Teyzem geldi. Oğlum al bu parayı benim adıma bir şeyler al gönder dedi. Tam bin Euro çıkardı verdi bana. Bizim analarımızın gönlü genişliği, cefakâr ve fedakârlığı ile biz her zaman zor zamanlarımızı atlattık. Yine hep birlikte bu zor günleri de atlatacağız. 4 gündür personelimiz canla başla çalışarak gelen yardımları bir araya topladı. Sürekli olarak da AFAD ile iletişimde olarak başlıca ihtiyaç malzemelerini toplamak istedik. Çok şükür biz bir tır planı yaparken 3 tırla yola çıktık. Topladığımız 3 tır dolusu yardım malzemesini ben ve ekibim teslim edecek. Önce Malatya’ya daha sonra da Elazığ’a geçeceğiz. Sizlerin selamını götüreceğiz. Allah yaptığınız yardımları kabul etsin. Cenabı Allah böyle acıları bir daha yaşatmasın.”

Sponsor

“Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Sungurlu her zaman depremzedelerimizin yanındadır” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’LU ÖĞRENCİLERİ GURURLANDIRAN TEKLİF
Sonraki İçerikAyyıldız Oto Bakım Servisi Ankara’da Hizmete Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz