-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemBaşkan Şahiner'den Kızılay'a Maske ve Gıda Yardımı Tepkisi

Başkan Şahiner’den Kızılay’a Maske ve Gıda Yardımı Tepkisi

Kızılay'ın, Irak'ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil'de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, "Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum" dedi.

- Google Reklamı -

Kızılay’ın, Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil’de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, “Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum” dedi.

Korona virüs salgının Türkiye’de de etkisini göstermesinin ardından tıbbi malzeme ve maske ihtiyacı patlama yaparken, Kızılay’ın Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesinde tıbbi maske ve gıda yardımı dağıtmasına bir tepkide Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den geldi.
Erbil’e maske dağıtım işiniz bitti ise artık bir zahmet kafanızı ülkemize çevirin ifadelerini kullanan Başkan Şahiner, “Vatandaşlarımıza karşı sorumluluklarınızı yerine getirin bir zahmet. Sağlık çalışanlarımız, polislerimizden utanın” diyerek tepkisini dile getirdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu