Başkan Şahiner’den Kızılay’a Maske ve Gıda Yardımı Tepkisi

Kızılay'ın, Irak'ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil'de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, "Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum" dedi.

Sponsor

Kızılay’ın, Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil’de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, “Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum” dedi.

Korona virüs salgının Türkiye’de de etkisini göstermesinin ardından tıbbi malzeme ve maske ihtiyacı patlama yaparken, Kızılay’ın Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesinde tıbbi maske ve gıda yardımı dağıtmasına bir tepkide Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den geldi.
Erbil’e maske dağıtım işiniz bitti ise artık bir zahmet kafanızı ülkemize çevirin ifadelerini kullanan Başkan Şahiner, “Vatandaşlarımıza karşı sorumluluklarınızı yerine getirin bir zahmet. Sağlık çalışanlarımız, polislerimizden utanın” diyerek tepkisini dile getirdi.

Sponsor
Önceki İçerikMarketler Saat Kaçta Kapanacak?
Sonraki İçerikBAŞKAN ÖNCE VİRÜS SALGINI İÇİN UYARDI, SONRA SÖZ VERDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz