Başkan Şahiner’den Kızılay’a Maske ve Gıda Yardımı Tepkisi

Kızılay'ın, Irak'ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil'de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, "Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum" dedi.

Kızılay’ın, Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesi olan Erbil’de maske ve gıda yardımında bulunmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Kızılay Başkanını istifaya çağırırken, “Bu şahısları oraya atayan ve sahip çıkanları da kınıyorum” dedi.

Abone Ol

Korona virüs salgının Türkiye’de de etkisini göstermesinin ardından tıbbi malzeme ve maske ihtiyacı patlama yaparken, Kızılay’ın Irak’ın kuzeyindeki peşmerge bölgesinde tıbbi maske ve gıda yardımı dağıtmasına bir tepkide Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den geldi.
Erbil’e maske dağıtım işiniz bitti ise artık bir zahmet kafanızı ülkemize çevirin ifadelerini kullanan Başkan Şahiner, “Vatandaşlarımıza karşı sorumluluklarınızı yerine getirin bir zahmet. Sağlık çalışanlarımız, polislerimizden utanın” diyerek tepkisini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz