Başkan Şahiner’den Kazazede Sporculara Araç Tahsisi

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bugün sabah saatlerinde Delice yakınlarında otobüsleri devrilen Fatsa Belediyespor oyuncularına Fatsa'ya dönmeleri için araç tahsis etti.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bugün sabah saatlerinde Delice yakınlarında otobüsleri devrilen Fatsa Belediyespor oyuncularına Fatsa’ya dönmeleri için araç tahsis etti.

Kazanın yaşandığını haber alır almaz İtfaiye ekipleri ile irtibata geçen ve olayı yakından takip eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 31 kişilik sporcu kadrosuna ve teknik heyete geçmiş olsun dileklerini iletti.

İtfaiye müdürlüğü ekiplerimiz de gerekli müdahaleleri yaptıktan sonra sporcuları alması için Belediye Başkanlığına ait bir araç olay yerine gitti. Kazazede sporcuların ihtiyaçları karşılanarak Fatsa’ya dönmeleri için araç yola çıktı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Şahiner” Kazayı duyar duymaz harekete geçtik. Çok şükür kimseye zarar gelmemiş. Arkadaşlarımızı yalnız bırakmadık ve gereken neyse yaptık. İnşallah sağ salim memleketlerine ulaşırlar.” Dedi.

Fatsa Belediyesporlu oyuncular ise yaşanılan kaza sonrası kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkürlerini ilettiler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz