Başkan Şahiner’den Kazazede Sporculara Araç Tahsisi

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bugün sabah saatlerinde Delice yakınlarında otobüsleri devrilen Fatsa Belediyespor oyuncularına Fatsa'ya dönmeleri için araç tahsis etti.

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bugün sabah saatlerinde Delice yakınlarında otobüsleri devrilen Fatsa Belediyespor oyuncularına Fatsa’ya dönmeleri için araç tahsis etti.

Kazanın yaşandığını haber alır almaz İtfaiye ekipleri ile irtibata geçen ve olayı yakından takip eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 31 kişilik sporcu kadrosuna ve teknik heyete geçmiş olsun dileklerini iletti.

İtfaiye müdürlüğü ekiplerimiz de gerekli müdahaleleri yaptıktan sonra sporcuları alması için Belediye Başkanlığına ait bir araç olay yerine gitti. Kazazede sporcuların ihtiyaçları karşılanarak Fatsa’ya dönmeleri için araç yola çıktı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Şahiner” Kazayı duyar duymaz harekete geçtik. Çok şükür kimseye zarar gelmemiş. Arkadaşlarımızı yalnız bırakmadık ve gereken neyse yaptık. İnşallah sağ salim memleketlerine ulaşırlar.” Dedi.

Sponsor

Fatsa Belediyesporlu oyuncular ise yaşanılan kaza sonrası kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkürlerini ilettiler

Sponsor
Önceki İçerikBELEDİYENİN KAR MESAİSİ BAŞLADI
Sonraki İçerikJANDARMA ÖĞRENCİLERİN DERS ZİLİ HEYECANINA ORTAK OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz