BAŞKAN ŞAHİNER’DEN KANMIŞ VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Kanmış’a ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Abone Ol

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen, Mükremin Dağaşan ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarette, İYİ Parti İlçe Başkanı seçilen Dursun Kanmış ve ilçe yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Başkan Şahiner, İYİ Parti’nin baskı ve iftiralara asla ve asla boyun eğmeyeceğini sözlerine ekledi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Kanmış’a ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. | Sungurlu Haber

ÖZTAŞ’TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sungurlulu hayırsever işadamı Haydar Ali Öztaş, İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, yeni seçilen Başkan Dursun Kanmış’a ve yönetimine yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Öztaş, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile bir süre görüştü.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Kanmış’ta, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e, Başkan yardımcılarına, meclis üyelerine ve Sungurlulu hayırsever işadamı Haydar Ali Öztaş’a teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz