-0.6 C
Sungurlu
23/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemBAŞKAN ŞAHİNER’DEN DUYGUSAL MESAJ

BAŞKAN ŞAHİNER’DEN DUYGUSAL MESAJ

- Google Reklamı -

“SİYASETİ ATALIM, SUNGURLU AİLE BİRLİKTELİĞİNİ KURALIM”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner akşam saatlerinde duygusal bir mesaj yayımladı.
Makam mal servet yok olur ama sevgi dostluk yok olmaz diyen Başkan Şahiner, “Sizleri çok seviyorum. Hangi siyasi görüşte, hangi siyasi düşüncede olursanız olun, gelin hep birlikte siyaseti atalım, Sungurlu aile birlikteliğini kuralım” dedi.


‘Daima Millet, Daima Hizmet’ düsturu ile hizmete ara vermeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Şahiner, gece-gündüz demeden, yorulmadan bıkmadan ilk gün ki aşkla elinden geldiği kadar var gücüyle çalıştığını, çalışmaya da devam edeceğini söyledi.

- Advertisement -

“İŞİMİZ HİZMET OLACAKTIR”

Sungurlu’ya daima bir şeyler yapmanın telaşı ve kavgası içinde olduğunu söyleyen Başkan Şahiner, “Kimi zaman en sevdiğim insanları kırdım, kimi zaman kendim kırıldım ama yılmadım, yorulmadım ve nefsimi hiç bir zaman aklımın önüne geçirmedim. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “İşimiz Hizmet Olacaktır“ diye konuştu.

“BU KÖKLÜ BAĞ, BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE DE DEVAM EDECEKTİR

Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimin hizmetlerimizden eşit şekilde yararlandırılması, bizlerin olmazsa olmazı oldu diyen Başkan Şahiner, “Parti ayrımı yapmaksızın hemşehrilerimizin gönüllerine dokunabilmek için gayret gösterdim. Hemşehrilerimizin gönüllerini kazanıp, onlarla hemhal olmak kanaatime göre duyguların en güzeli. Kısa zamanda birlikte kurduğumuz bu köklü bağ, bundan sonraki süreçte de devam edecektir.

“İLÇEMİZİ HAK ETTİĞİ GÜZELLİKLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ“

Bu zaman kadar makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Sungurlu halkının yanında olmaya gayret ettik ve edeceğiz diyen Başkan Şahiner, “İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

“MODERN BİR İLÇE OLUŞTURMAK EN BÜYÜK HEDEFİM”

Ben bir Belediye Başkanından önce sizlerin abisi, kardeşi, büyüğü, küçüğüyüm diyen Başkan Şahiner, “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir” diye konuştu.

- Google Reklamı -

“GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA”

Sungurlu Belediyesi olarak koronavirüs ile mücadele konusunda tüm önlemleri almaktayız diyen Başkan Şahiner, “Sizlerden de bizlere yardımcı olmanızı istiyoruz. Bilhassa sağlığınız için evde kalmanızı bir kez daha sizlerden talep ediyoruz. Sağlıklı güzel, mutlu günler çok yakında hepimizin olacak. Evde Kal Sungurlu” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7235
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu