-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemBAŞKAN ŞAHİNER'DEN ÇİÇEKLİ KUTLAMA

BAŞKAN ŞAHİNER’DEN ÇİÇEKLİ KUTLAMA

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, öğretmenlere çiçek göndererek 2022/2023 yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, öğretmenlere çiçek göndererek 2022/2023 yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.

Toplumların huzurlu, güvenli, maddi ve manevi refah seviyesine ulaşması ile aydın ve medeni bir gelecek içinde yaşaması için çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimi, bilgiyi, başarıyı yakalamaları milli ve manevi değerlerle donatılmaları gereklidir. Bunun da eğitim ve öğretimle olacağı açıktır diyen Başkan Şahiner, ” Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle yani eğitim-öğretim yılınızı kutlamak isterim.. “Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur.”

Siz bu değerli ordunun bir neferi olarak geleceğimizin teminatı evlatlarımıza aktarmış olduğunuz değerlerimizle çok kıymetlisiniz. Hakkınız ödenmez. Kutsal vazifeniz ışığında yeni eğitim öğretim yılınızda başarılar diler, her bir fidanımıza ayrıca vermiş olduğunuz tüm emekler için şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu