BAŞKAN ŞAHİNER’DEN BAYRAK ÇAĞRISI

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner esnaf ve vatandaşları ev ve iş yerlerine bayrak asmaya çağrısında bulunurken, katılacağı canlı yayın programını iptal etti.

Abone Ol

Başkan Şahiner sosyal paylaşım sitesinden yaptığı çağrıda; “Şanlı ordumuza destek, İdlib’te şehit düşen 33 vatan evladımıza ve tüm şehitlerimize saygı için ilçemizdeki tüm ev ve iş yerlerini “Şanlı Türk Bayrağımızla” donatalım. Allah’ım bu mübarek Cuma günü yüzü suyu hürmetine sen Mehmetçiğimizi koru!” ifadelerini kullandı.  

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner esnaf ve vatandaşları ev ve iş yerlerine bayrak asmaya çağrısında bulunurken, katılacağı canlı yayın programını iptal etti. | Sungurlu Haber

CANLI YAYIN PROGRAMINI İPTAL ETTİ

Başkan Şahiner ayrıca bu akşam katılacağı canlı yayın programını iptal ettiğini duyurdu. Şahiner, “Değerli Hemşehrilerim; bugün akşam Leblebi Tv’de yapacağımız canlı yayın programımız, Ülkemiz gündeminden dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bu vesile ile bir kez daha kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz