BAŞKAN ŞAHİNER’DEN BAYRAK ÇAĞRISI

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner esnaf ve vatandaşları ev ve iş yerlerine bayrak asmaya çağrısında bulunurken, katılacağı canlı yayın programını iptal etti.

Başkan Şahiner sosyal paylaşım sitesinden yaptığı çağrıda; “Şanlı ordumuza destek, İdlib’te şehit düşen 33 vatan evladımıza ve tüm şehitlerimize saygı için ilçemizdeki tüm ev ve iş yerlerini “Şanlı Türk Bayrağımızla” donatalım. Allah’ım bu mübarek Cuma günü yüzü suyu hürmetine sen Mehmetçiğimizi koru!” ifadelerini kullandı.  

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner esnaf ve vatandaşları ev ve iş yerlerine bayrak asmaya çağrısında bulunurken, katılacağı canlı yayın programını iptal etti. | Sungurlu Haber

CANLI YAYIN PROGRAMINI İPTAL ETTİ

Başkan Şahiner ayrıca bu akşam katılacağı canlı yayın programını iptal ettiğini duyurdu. Şahiner, “Değerli Hemşehrilerim; bugün akşam Leblebi Tv’de yapacağımız canlı yayın programımız, Ülkemiz gündeminden dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bu vesile ile bir kez daha kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞEHİTLERİMİZİN ACISI YÜREKLERİMİZİ YAKTI
Sonraki İçerikŞAHİN; “BAŞIMIZ SAĞOLSUN, VATAN SAĞOLSUN, ZALİMLERE, HAİNLERE LANET OLSUN”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz