-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetBAŞKAN ŞAHİNER'DEN, BAKAN YARDIMCISI HEMŞEHRİMİZ DERE'YE DESTEK

BAŞKAN ŞAHİNER’DEN, BAKAN YARDIMCISI HEMŞEHRİMİZ DERE’YE DESTEK

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den hakkında algı operasyonu yapılmaya çalışılan, Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’ye destek geldi.

Başkan Şahiner yaptığı açıklamada, “Hemşerimiz Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere’ye yapılan algı operasyonunu kınıyorum. Bir Bakan yardımcısını, aldığı maaş üzerinden aslı astarı olmayan söylentilerle karalamaya çalışmak abesle iştigaldir. Bu olay ve benim de daha önce yaşadığım ve her seferinde yaptıkları algı operasyonları gibi nasıl ellerinde patladıysa yine öyle ellerinde patlayacaktır.

Yaşanan olaylar şunu açıkça ortaya koymuştur ki; Bizlerin üzerinden yapılmaya çalışılan bu operasyonların asıl amacı Sungurlu’nun önüne set çekmektir.

- Advertisement -

Ben ve benim gibi, Sayın Bakan Yardımcımız gibi Sungurlu sevdalıları sağ olduğumuz sürece bunu da Allah’ın izni ve halkımızın duyarlılığı sayesinde başaramayacaklardır. Zaman bölünme değil birleşme, eleştirme değil destek verme ve şimdiye kadar yaptığımız gibi Sungurlu’muz için çalışma ve tüm enerjimizi ilçemize hizmet için harcama zamanıdır” ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1369
EUR
24,7376
GBP
28,7719
RUB
0,2844
CNY
3,2476
JPY
0,1660

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu