BAŞKAN ŞAHİNER TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU

Sponsor

Çorum FK’nın siyaset üstü olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den Çorum FK’ya bir destek daha. Şahiner kırmızı siyahlı takıma 1461 Trabzon maçında alınacak galibiyete 10 bin lira prim açıkladı ve tüm Çorum’un dinamiklerini bu kampanyaya destek vermeye davet etti.

ÇORUM’UN TÜM DİNAMİKLERİNİ BU KAMPANYAYA DESTEK VERMEYE DAVET ETTİ

Çorum’un marka değeri Çorum FK’nın play-off hedefine çok yaklaştığını belirten Abdulkadir Şahiner, “Bu noktada ekonomik sıkıntı içinde olan futbolcularımıza destek olmak ve onları bu zorlu maça daha fazla motive etmek için 10 bin lira galibiyet primi vereceğim” dedi.
Bunun bir başlangıç olması istiyorum diyen ve bu kampanyaya Çorum Valisini, Milletvekillerini, Rektörünü, Belediye Başkanını, ilçe belediye başkanlarını, tüm siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları, sivil toplum kuruluşları, esnaf odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları’nında katkı vermesini bekliyorum diyen Şahiner, “Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’un marka değerine elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’ diye konuştu.

Bilindiği üzere Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner kırmızı siyahlı takımın iç saha maçlarına otobüs kaldırarak Sungurlu’dan gelen taraftarların biletlerini alarak ücretsiz getirmiş, son olarak Ankaraspor maçı dönüşü Çorum FK kafilesini Sungurlu’da misafir ederek iftar yemeği vermişti.

Sponsor
Çorum FK’nın siyaset üstü olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den Çorum FK’ya bir destek daha. Şahiner kırmızı siyahlı takıma 1461 Trabzon maçında alınacak galibiyete 10 bin lira prim açıkladı ve tüm Çorum’un dinamiklerini bu kampanyaya destek vermeye davet etti. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikKAYIP GENÇ ÖLÜ BULUNDU! ACI HABER YÜREK DAĞLADI
Sonraki İçerikHAMİT EGEMEN KÖYÜNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz