-0.6 C
Sungurlu
08/06/2023
Sungurlu HaberleriSporBAŞKAN ŞAHİNER TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU

BAŞKAN ŞAHİNER TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU

- Google Reklamı -

Çorum FK’nın siyaset üstü olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den Çorum FK’ya bir destek daha. Şahiner kırmızı siyahlı takıma 1461 Trabzon maçında alınacak galibiyete 10 bin lira prim açıkladı ve tüm Çorum’un dinamiklerini bu kampanyaya destek vermeye davet etti.

ÇORUM’UN TÜM DİNAMİKLERİNİ BU KAMPANYAYA DESTEK VERMEYE DAVET ETTİ

Çorum’un marka değeri Çorum FK’nın play-off hedefine çok yaklaştığını belirten Abdulkadir Şahiner, “Bu noktada ekonomik sıkıntı içinde olan futbolcularımıza destek olmak ve onları bu zorlu maça daha fazla motive etmek için 10 bin lira galibiyet primi vereceğim” dedi.
Bunun bir başlangıç olması istiyorum diyen ve bu kampanyaya Çorum Valisini, Milletvekillerini, Rektörünü, Belediye Başkanını, ilçe belediye başkanlarını, tüm siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları, sivil toplum kuruluşları, esnaf odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları’nında katkı vermesini bekliyorum diyen Şahiner, “Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’un marka değerine elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’ diye konuştu.

Bilindiği üzere Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner kırmızı siyahlı takımın iç saha maçlarına otobüs kaldırarak Sungurlu’dan gelen taraftarların biletlerini alarak ücretsiz getirmiş, son olarak Ankaraspor maçı dönüşü Çorum FK kafilesini Sungurlu’da misafir ederek iftar yemeği vermişti.

Çorum FK’nın siyaset üstü olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den Çorum FK’ya bir destek daha. Şahiner kırmızı siyahlı takıma 1461 Trabzon maçında alınacak galibiyete 10 bin lira prim açıkladı ve tüm Çorum’un dinamiklerini bu kampanyaya destek vermeye davet etti. | Sungurlu Haberleri
[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2478
EUR
24,8722
GBP
28,9098
RUB
0,2835
CNY
3,2607
JPY
0,1659

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu