BAŞKAN ŞAHİNER SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERDİ

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Alparslan Türkeş Vakfı’nın etkinliğine düzenlenen menfur saldırıyı kınadı.
30 kişilik bir grubun Alparslan Türkeş’in 104. doğum yıl dönümü etkinliğini basması, tepkiyle karşılandı. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, saldırıyı kınayan bir açıklama yaptı.

Başkan Şahiner, “70-80 yaşlarında, bu dava için zindanlarda yatmış büyük ağabeylerimiz aileleriyle birlikte saldırıya uğramışlardır. Bu saldırı, ülkücü vicdanın kaldıramayacağı ağır bir yüktür. Bu saldırıyı şiddetle kınıyorum.” dedi.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in resimlerini yırtıp atan o elleriniz kırılsın diyen Başkan Şahiner, “Onu savunanların ve müsaade edenlerin beyni kurusun, yok olsun. Yol verenlerin de vicdanı kurusun. Ölene kadar Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Ülkücüsüyüz ama Bahçe’linin değil” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikRÜZGAR NEDENİYLE UÇAN ÇATI, ÇOCUĞUN ÜZERİNE DÜŞTÜ
Sonraki İçerik13 YAŞINDAKİ ZEYNEP KANSERE YENİK DÜŞTÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz