Başkan Şahiner, Personelini Ödüllendirdi

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğünde çalışan personeller arasında 2017 yılı süresince yapılan gözlemler sonucunda iki personel Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner tarafından ödüllendirildi.
Personelini makamında ağırlayan Başkan Şahiner, Ramazan Özmüş ve Selami Dağtaş’ a teşekkür ederek çeyrek altın ile ödüllendirdi.
Sungurlu halkının takdirini kazanmak için gece gündüz çalışıyoruz diyen Başkan Şahiner; ‘’ Siz değerli personellerimiz arasında ayrım yapmamız söz konusu dahi olamaz hepimiz Sungurlu için çalışıyoruz. Personelimizin moral motivasyonunu en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Başarılarınızın diğer çalışma arkadaşlarımızı da olumlu yönde etkileyeceğini biliyor çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum.’’ Dedi

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Devlet Hastanesi Ambulans Ekibi Kaza Yaptı : 1 Ölü , 3 Yaralı 1’i Ağır
Sonraki İçerikMilyonlarca Öğrenci Bekliyordu!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz