-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemBAŞKAN ŞAHİNER, O GÜN ÇEKİLEN VİDEOYU HATIRLATARAK; "SİZ KİMİ CEZALANDIRIYORSUNUZ?"

BAŞKAN ŞAHİNER, O GÜN ÇEKİLEN VİDEOYU HATIRLATARAK; “SİZ KİMİ CEZALANDIRIYORSUNUZ?”

- Google Reklamı -

Spor ve gençlik yatırımlarından Sungurlu’nun neden yararlandırılmadığını soran Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Siz kimi cezalandırırıyorusunuz?” diye sordu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dün Çorum’a yapılacak olan spor ve gençlik yatırımları ile ilgili açıklamalar yaparken tesislerle ilgili devir protokollerini de imzaladı. Merkez ve ilçelerde önemli yatırımları en hızlı şekilde Çorum’a kazandıracaklarının sözünü veren Kasapoğlu, merkez ile birlikte Laçin, Alaca, Dodurga, Osmancık, Bayat ve Oğuzlar İlçesi ile Düvenci Beldesi’ne yatırımların yapılacağını toplamda 69 Milyon TL’lik bir yatırımın hedeflendiğini kaydetti.

VİDEOYU HATIRLATTI!

Sayın Bakanın, yerel seçimler öncesinde Ak Parti Belediye Başkan Adayına destek için Sungurlu’ya geldiğini, 3 mahalleye semt sahası, güreş eğitim merkezi ve butik yüzme havuzu sözü verdiğini hatırlatan Başkan Şahiner, o gün esnaf turu yapılırken çekilen bir videoyu hatırlatarak “Adayda daha havuzu görmeden paçayı sıvayan bir eda ile sosyal medyada yüzmeye başlamış, Sungurlu’ya yüzme öğretmeye kalkmıştı. Ve gittikleri her yerde Sungurlu’nun gençlerine yüzme havuzu yapacaklarını anlatmıştı”

BAŞKAN ŞAHİNER, O GÜNLERDE ÇEKİLEN VİDEOYU HATIRLATARAK;"SİZ KİMİ CEZALANDIRIYORSUNUZ?" Spor ve gençlik yatırımlarından Sungurlu'nun neden yararlandırılmadığını soran Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Siz kimi cezalandırırıyorusunuz?" diye sordu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dün Çorum’a yapılacak olan spor ve gençlik yatırımları ile ilgili açıklamalar yaparken tesislerle ilgili devir protokollerini de imzaladı. Merkez ve ilçelerde önemli yatırımları en hızlı şekilde Çorum’a kazandıracaklarının sözünü veren Kasapoğlu, merkez ile birlikte Laçin, Alaca, Dodurga, Osmancık, Bayat ve Oğuzlar İlçesi ile Düvenci Beldesi’ne yatırımların yapılacağını toplamda 69 Milyon TL'lik bir yatırımın hedeflendiğini kaydetti.VİDEOYU HATIRLATTI!Sayın Bakanın, yerel seçimler öncesinde Ak Parti Belediye Başkan Adayına destek için Sungurlu’ya geldiğini, 3 mahalleye semt sahası, güreş eğitim merkezi ve butik yüzme havuzu sözü verdiğini hatırlatan Başkan Şahiner, o gün esnaf turu yapılırken çekilen bir videoyu hatırlatarak "Adayda daha havuzu görmeden paçayı sıvayan bir eda ile sosyal medyada yüzmeye başlamış, Sungurlu'ya yüzme öğretmeye kalkmıştı. Ve gittikleri her yerde Sungurlu’nun gençlerine yüzme havuzu yapacaklarını anlatmıştı" BU MU SİZİN SUNGURLU SEVDANIZ?Artık ilçemizin kandırılmaktan bıktığını, seçimden seçime hatırlanıp boş vaadler ile oyalandığını söyleyen Başkan Şahiner, bunu hiçbir Sungurlulu hemşehrimizin hak etmediğini ifade ederek," Diğer Ak partili yöneticiler ilçeleri için sürekli mensup oldukları iktidar partisinin yetkililerinin kapılarını aşındırıp bir şeyler almaya çalışırken, Sungurlu Ak Parti yöneticileri ne ile meşguller? Bırakın hizmet talep etmeyi, söz verilen yatırımların bile takibini yapamıyorlar. Ya da yapmayı beceremiyorlar" diye konuştu.MÜDÜRLER İLE UĞRAŞACAĞINIZA, VERİLEN SÖZLERİN TAKİPÇİSİ OLUN!Birilerinin işlerini takip edip kurumların müdürleri ile dama taşı gibi oynayacağınıza, Sungurlumuza verilen sözlerin takipçisi olun diyen Başkan Şahiner, "Yoksa adayınız ve sizler videoda ki gibi komedi filmlerine figüran olamaya devam edersiniz. Ve bunun hesabını da aziz Sungurlulu hemşehrilerimiz size sorar" dedi.Başkan Şahiner, "Bizler halkmıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken, sizde vefasızlığınızın utancı ile yaşamayı bırakmak için ilçemize verilen yatırım sözlerini takip edin sayın yöneticiler" ifadelerini kullandı.

Serkan Şansever paylaştı: 30 Haziran 2020 Salı

BU MU SİZİN SUNGURLU SEVDANIZ?

Artık ilçemizin kandırılmaktan bıktığını, seçimden seçime hatırlanıp boş vaadler ile oyalandığını söyleyen Başkan Şahiner, bunu hiçbir Sungurlulu hemşehrimizin hak etmediğini ifade ederek,” Diğer Ak partili yöneticiler ilçeleri için sürekli mensup oldukları iktidar partisinin yetkililerinin kapılarını aşındırıp bir şeyler almaya çalışırken, Sungurlu Ak Parti yöneticileri ne ile meşguller? Bırakın hizmet talep etmeyi, söz verilen yatırımların bile takibini yapamıyorlar. Ya da yapmayı beceremiyorlar” diye konuştu.

- Advertisement -

MÜDÜRLER İLE UĞRAŞACAĞINIZA, VERİLEN SÖZLERİN TAKİPÇİSİ OLUN!

Birilerinin işlerini takip edip kurumların müdürleri ile dama taşı gibi oynayacağınıza, Sungurlumuza verilen sözlerin takipçisi olun diyen Başkan Şahiner, “Yoksa adayınız ve sizler videoda ki gibi komedi filmlerine figüran olamaya devam edersiniz. Ve bunun hesabını da aziz Sungurlulu hemşehrilerimiz size sorar” dedi.Başkan Şahiner, “Bizler halkmıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken, sizde vefasızlığınızın utancı ile yaşamayı bırakmak için ilçemize verilen yatırım sözlerini takip edin sayın yöneticiler” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu