-0.6 C
Sungurlu
28/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemBAŞKAN ŞAHİNER, MEVA'DAN SONRA ALP BEBEĞE DE SAHİP ÇIKTI

BAŞKAN ŞAHİNER, MEVA’DAN SONRA ALP BEBEĞE DE SAHİP ÇIKTI

- Google Reklamı -

SMA Tip1 ölümcül kas hastası olan 3 aylık Alp bebek için gerekli olan dünyanın en pahalı ilacına ulaşılabilmesi adına başlatılan yardım kampanyasına, Sungurlu Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner’de destek verdi.

MİNİK ALP İÇİN 10 BİN TL BAĞIŞLADI

Bir süre öce başlatılan yardım kampanyasına destek veren Başkan Şahiner, Çorum’da yayın yapan TV programında Canlı yayında Alp bebek için 10 bin TL bağışta bulunduğunu söyledi. Program moderatörleri ise çok duygulandıklarını belirterek, yaptıkları çağrıya duyarsız kalmayan Başkan Şahiner’e teşekkür etti.

SMA Tip1 ölümcül kas hastası olan 3 aylık Alp bebek için gerekli olan dünyanın en pahalı ilacına ulaşılabilmesi adına başlatılan yardım kampanyasına, Sungurlu Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner'de destek verdi. | Sungurlu Haberleri

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Şahiner, daha önce Sungurlulu Meva bebek için bir kampanya başlatıldığını hatırlatarak, bu kampanyanın mutlu sonla bittiğini, Meva bebeğin şuan Amerika’da tedavi olduğunu söyledi. Alp bebek içinde başlatılan yardım kampanyasının mutlu sonla biteceğine tüm kalbimle inanıyorum diyen Başkan Şahiner, “Duyarlılığının ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Başlatılan iyilik hareketini destekliyor ve iyilik bulaşıcıdır diyoruz. Ayrıca iyilik yapan endorfin salgılar, mutluluk yayar etrafına. Yapacağımız iyilik bizleri mutlu edecek. Bu iyilik hareketi Alp bebeği de yaşatmış olacak. Tüm hemşehrilerimin destek vereceğine inanıyorum. Ailemize, anneye, babaya destek olacağız. Gerekli olan bu para toplanacak. Bundan hiç şüphem yok” dedi.

- Advertisement -

Başkan Şahiner, “İyilik bulaşıcıdır, Alp bebek iyiliksever duyarlı insanlarımız sayesinde hayata tutunacaktır. Birçok insan için aslında küçük olan meblağlar Alp için çok önemli bir meblağ haline gelebilir. Küçük büyük demeden gerekli desteği sağlarsak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten, kalpten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu