BAŞKAN ŞAHİNER, MEVA’DAN SONRA ALP BEBEĞE DE SAHİP ÇIKTI

Sponsor

SMA Tip1 ölümcül kas hastası olan 3 aylık Alp bebek için gerekli olan dünyanın en pahalı ilacına ulaşılabilmesi adına başlatılan yardım kampanyasına, Sungurlu Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner’de destek verdi.

MİNİK ALP İÇİN 10 BİN TL BAĞIŞLADI

Bir süre öce başlatılan yardım kampanyasına destek veren Başkan Şahiner, Çorum’da yayın yapan TV programında Canlı yayında Alp bebek için 10 bin TL bağışta bulunduğunu söyledi. Program moderatörleri ise çok duygulandıklarını belirterek, yaptıkları çağrıya duyarsız kalmayan Başkan Şahiner’e teşekkür etti.

SMA Tip1 ölümcül kas hastası olan 3 aylık Alp bebek için gerekli olan dünyanın en pahalı ilacına ulaşılabilmesi adına başlatılan yardım kampanyasına, Sungurlu Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner'de destek verdi. | Sungurlu Haber

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Şahiner, daha önce Sungurlulu Meva bebek için bir kampanya başlatıldığını hatırlatarak, bu kampanyanın mutlu sonla bittiğini, Meva bebeğin şuan Amerika’da tedavi olduğunu söyledi. Alp bebek içinde başlatılan yardım kampanyasının mutlu sonla biteceğine tüm kalbimle inanıyorum diyen Başkan Şahiner, “Duyarlılığının ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Başlatılan iyilik hareketini destekliyor ve iyilik bulaşıcıdır diyoruz. Ayrıca iyilik yapan endorfin salgılar, mutluluk yayar etrafına. Yapacağımız iyilik bizleri mutlu edecek. Bu iyilik hareketi Alp bebeği de yaşatmış olacak. Tüm hemşehrilerimin destek vereceğine inanıyorum. Ailemize, anneye, babaya destek olacağız. Gerekli olan bu para toplanacak. Bundan hiç şüphem yok” dedi.

Sponsor

Başkan Şahiner, “İyilik bulaşıcıdır, Alp bebek iyiliksever duyarlı insanlarımız sayesinde hayata tutunacaktır. Birçok insan için aslında küçük olan meblağlar Alp için çok önemli bir meblağ haline gelebilir. Küçük büyük demeden gerekli desteği sağlarsak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten, kalpten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikREFLÜ TEDAVİ EDİLEBİLİR
Sonraki İçerikŞAHİNER BERAT ETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz