Başkan Şahiner; ” İyi Hizmet Herkesin Hakkı “

Sponsor
Sungurlu Belediyesinin girişimleriyle hastane kavşağında bulunan  trafik ışıklarının faaliyete geçmesiyle Hastane seferlerini yapan halk otobüsünün güzergâhına Akif kapaklı caddesi(Ahmet Yesevi mevkii) de dâhil edildi. Aynı zamanda Akçay-Toki seferlerinde de,vatandaşların daha rahat ulaşım hizmetinden faydalanabilmeleri için Çankırı yolu üzerinden Özel Dünya Sağlık Koleji karşısı TOKİ mevkiine çıkan yeni yol olarak güzergâh belirlendi.
Konuyla İlgili açıklama yapan Başkan Şahiner,”İyi hizmet almak bütün hemşerilerimin hakkıdır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda yeni otobüs güzergâhlarını belirledik. Amacımız halkımızın daha kolay ulaşım sağlamasıdır.” diye konuştu.
Sponsor
Önceki İçerikJandarma’dan Zehir Tacirlerine Şafak Baskını
Sonraki İçerik“İttifakımız önce Hak’la ,sonra Halk’ladır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz