Başkan Şahiner İftarda Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner verdiği iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verdi.
İftar çadırında verilen iftara Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Başkan yardımcıları, Sungurlu İYİ parti ilçe Başkanı Fazlı Koçak, İl Genel Meclis üyesi Ercan Şahin, geçmiş dönem ve mevcut Belediye encümenleri, parti yönetimi, kadın kolları ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Şahiner yaptığı konuşmada, “Allah’a (c.c) hamdolsun ki bu sene Ramazan ayına ulaştık. Ramazan ayı birlik beraberliğin önemini hissettiğimiz, iyilik ve yardımseverliğin yaşandığı mübarek bir aydır. Bizlerde bu güzel ayı en iyi şekilde idrak ederek yaşamak ve birlik beraberliğimizi perçinlemek için iftar yemeği düzenledik. Davetimize icabet ederek bugün burda bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik“Türkiye’de Tıbbi Mümessil Olmak’’ İsimli Konferans Düzenlendi
Sonraki İçerikŞehit Ateşi Çorum’a Düştü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz