Başkan Şahiner, Hocalı Katliamını Kınadı

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,tarihe kara bir leke olarak düşen “Hocalı Katliamının yıl dönümü sebebiyle bir basın açıklamasında bulundu.

“Resmi kaynaklara göre 613 sivil katledildi. Gayri resmi kaynaklara göre ise 1300’ün üzerinde kişinin katledildiği biliniyor. Hocalı’da katledilen kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum ve bu katliamı yapanları da lanetliyorum. İnsanlığın katledildiği, hamile kadınların karnının deşildiği, mazlum ana ve babaların şehit edildiği, sırf Türk olduğu için yüzlerce insanın katledildiği bu soykırıma bizler gözlerimizi kapatamayız. Gözü dönmüş canilerin gerçekleştirdiği bu soykırım unutulmayacaktır.
Hocalı katliamının 26.yıldönümünde, acımasızca katledilen şehit soydaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet; başta Azerbaycanlı kardeşlerimiz olmak üzere tüm İslam alemine başsağlığı diliyorum.”dedi

Sponsor
Önceki İçerikTalip Geylan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Oldu
Sonraki İçerikBelediye Zehirlenmelere Karşı Vatandaşı Uyardı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz