Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Başkan Şahiner, “Bütün İslam Aleminin mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum”

Başkan Şahiner mesajında;”Fahr-i Kainat efendimizin yeryüzünü şereflendirişinin yıldönümünü büyük bir mutlulukla kutluyoruz. Bilindiği gibi O’nun getirdiği din ve bizlere verdiği mesajlarla karanlıklar aydınlığa, nefretler sevgiye dönüşüyor. Bugün, hepimizin üzerinde durması gereken şey de, O’nun güzel ahlakı ve bizlere öğrettikleri olmalıdır.

Böylesine önemli günler manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın hat safhaya çıktığı müstesna zaman dilimleridir.
İslam âlemi olarak bu gece de, O’nun yüzü suyu hürmetine dualar ederek, O’nun sevgisi etrafında kalplerimizi birleştireceğiz. Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerini hoş tutmak, hayatımızdaki olumsuzluklardan kurtulmak, huzura kavuşmak için sevgi ve hoşgörü ortamının sağlanması için bugünleri iyi bir fırsat olarak görmeliyiz. Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü olan Mevlid Kandilinin tüm insanlığa sevgi, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

4 Gündür Yol Yürüyen Mültecilere Belediye Başkanı Sahip Çıktı

Safa Özhazinedar

Erayhan, “Kardeşlik duygularımızın yeşertilerek daha da güçlendirilmesine gayret göstermeliyiz”

Safa Özhazinedar

Kula Sungurlu’da Kaldı

Safa Özhazinedar

Belediye Çalışanları Bayramlaştı

Safa Özhazinedar

15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlid Okutuldu

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ŞAHİNER GAZİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar