-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemBaşkan Şahiner; "Biz büyük bir aileyiz"

Başkan Şahiner; “Biz büyük bir aileyiz”

- Google Reklamı -

Konuşmasında Şahiner; “Bizlere bu görevi ikinci kez tevdi eden tüm hemşehrilerime ve emeği olan gönül dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Başkan Şahiner, “Belediye seçimlerine hazırlandığımızda sizlerle oturduk dedik ki biz bu zaferi kazanacağız. Bu zaferi kazanan sizlersiniz, Allah hepinizden razı olsun. Sungurlu bizim, bizde Sungurluyuz dedik ve Sungurlu’yu kimseye teslim etmeyeceğiz dedik. Birlik ve beraberlik içerisinde, geçmişin hatalarını silerek tek vücut olarak seçim çalışmalarına başladık. Olmadık hakkımızda laflar söylediler, olmadık iftiralar attılar. Ben benimle birlikte yola çıkan herkesin abdestinden eminim,hepsine de sonuna kadar kefilim. Bu hayasızlığı bizlere söyleyenleri de ben Allah’a havale ediyorum, hakkımı da helal etmiyorum” dedi.

Biz büyük bir aileyiz dedik ama aramıza nifak sokmaya çalıştılar diyen Başkan Şahiner, “Bizler tek vücut olduk ve buna müsaade etmedik. 5 yılda Sungurlu’da bir şeyler yaptık ve yapmak zorundaydık. Çünkü Sungurlu bizim yuvamız, burada doğduk, Burada da öleceğiz. Bizim gidecek başka yerimizde yok, yuvamızda yok. O kadar engellemelere rağmen, o kadar vaatlere rağmen sizler benim yanımdan hiç bir zaman ayrılmadınız. Her zaman yanımda durdunuz, her zaman destek verdiniz. O yüzden sizlerin hakkını ben ödeyemem” diye konuştu.
Bizim tek gayemiz vardı Sungurlu’ya, Sungurlu halkına hizmetti. Zor bir seçim süreci geçirdik. İnanın bu seçim Türkiye’de örnek bir seçim oldu. Ama hala Sungurlu üzerinde oyunlar oynamaya devam ediyorlar. Personel maaşını ödeyemesin diye 3 aydır 3 trilyon parayı kestiler. Hala seçimi kaybetmeyi hazmedemediler. Sungurlu halkını cezalandırmaya kalkıyorlar. Sungurlu’nun hakkını kimseye yedirtmem. Bizi yıldıramayacaklar, çünkü güçleri yetmez. Onların milletvekilleri varsa bizim de Cenabı-ı Allah’ımız var. Biz bu günleri de aşarız” ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,8080
EUR
22,3913
GBP
26,0637
RUB
0,2569
CNY
2,9330
JPY
0,1499

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu