BAŞKAN ŞAHİNER, ABDÜLHAMİT ÜZERİNDEN VURDU!

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Payitaht Abdulhamit, üzerinden hükümeti eleştirdi.
Şahiner, sosyal medya hesabından TRT ekranlarında ilgi ile izlenen, Osmanlı’nın son dönem padişahlarından Abdülhamit dönemini konu alan ve son yayınlanan bölümünde 7-8 Hasan Paşa ve Çorum Leblebisi’ne atıfta bulunulan ‘Payitaht Abdülhamit’ dizisi üzerinden hükümete eleştiride bulundu.

Çorum’un havaalanı ihtiyacına vurgu yapan Şahiner, ‘Çorum halkı ezelden ebede devletinin yanındadır. Kıymetimizi Payitaht bile anlamış da hükümet anlayamamış. Bir havaalanımız bileyok’ ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikEFELER KENDİ EVİNDE RAKİBİNE BOYUN EĞDİ
Sonraki İçerikKontrolden Çıkan Araç Şarampole Uçtu : 1 Ağır Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz