Başkan Ocaklı’dan Örnek Davranış

Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, 3 aylık maaşını bağışladı.

Sponsor

Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, 3 aylık maaşını bağışladı.

Başkan Ocaklı, örnek bir davranışa imza atarak koronavirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahiplerine destek olmak için 3 aylık maaşını bağışladı. Ayrıca 150 adet gıda paketinin de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını belirtti. Ocaklı, konuya dair yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli hemşerilerim, bilindiği üzere tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronovirüs hastalığı dolayısıyla alınan önlemler neticesinde ihtiyac sahibi kişilere polisimiz, jandarmamız ve bütün kurumlarımız seferber oldu. Bu olağan üstü durumları hep birlikte aşacağız. Allah’ın izni ile birlik ve beraberliğimiz ile aşamayacağımız hiç bir sıkıntı yok.

Bu zorlu süreçte ihtiyac sahibi vatandaşlarımıza destek olmak bizim birinci görevimizdir. Komşusu açken, kendisi tok yatan bizden değildir anlayışı ile birbirimize sahip çıkmaya, herkesi davet ediyorum. Şahsım olarak 3 maaşım ve 150 adet gıda paketini ihtiyaç sahibi olan hemşerilerimize ulaştıracağız. Hiçbir virüs birbirimize olan desteğimizden ve aldığımız tedbirlerden daha güçlü değildir.”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik1150 Vatandaşın Yardım Talebi Karşılandı
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner’den Yardım Kampanyası
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz