-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemBAŞKAN BU KEZ ERDURUCAN AİLESİNİ SEVİNDİRDİ

BAŞKAN BU KEZ ERDURUCAN AİLESİNİ SEVİNDİRDİ

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Alzheimer hastalığı ve kronik hastalıkları sebebiyle yürüyemeyen Fatma Erdurucan’a tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Bahçelievler Mahallesi Mimar Sinan Caddesinde oturan Yakup Ersurucan kronik hastalıklarından dolayı yürüyemeyen kayınvalidesi Fatma Erdurucan için Başkan Abdulkadir Şahiner’den tekerlekli sandalye talebinde bulundu.

Erdurucan ailesinin isteğini geri çevirmeyen Başkan Şahiner, Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce vasıtasıyla tekerlekli sandalyeyi Fatma teyzeye ulaştırdı. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkürlerini ileten Yakup Erdurucan “Kayınvalidem rahatsızlıkları sebebiyle yürüyemez durumda. Ben de başkanıma sosyal medya üzerinden ulaşarak sandalye talebinde bulundum. Benim talep etmemden yarım saat geçmeden sandalye evimize ulaştırıldı. Bizlere bu kadar dikkate alan ve anında taleplerimizi karşılayan bir başka başkan daha görmedim. Sağ olsun Başkanımız kimseyi geri çevirmediği gibi bizleri de geri çevirmedi.” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu