BAŞKAN BU KEZ ERDURUCAN AİLESİNİ SEVİNDİRDİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Alzheimer hastalığı ve kronik hastalıkları sebebiyle yürüyemeyen Fatma Erdurucan’a tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Abone Ol

Bahçelievler Mahallesi Mimar Sinan Caddesinde oturan Yakup Ersurucan kronik hastalıklarından dolayı yürüyemeyen kayınvalidesi Fatma Erdurucan için Başkan Abdulkadir Şahiner’den tekerlekli sandalye talebinde bulundu.

Erdurucan ailesinin isteğini geri çevirmeyen Başkan Şahiner, Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce vasıtasıyla tekerlekli sandalyeyi Fatma teyzeye ulaştırdı. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkürlerini ileten Yakup Erdurucan “Kayınvalidem rahatsızlıkları sebebiyle yürüyemez durumda. Ben de başkanıma sosyal medya üzerinden ulaşarak sandalye talebinde bulundum. Benim talep etmemden yarım saat geçmeden sandalye evimize ulaştırıldı. Bizlere bu kadar dikkate alan ve anında taleplerimizi karşılayan bir başka başkan daha görmedim. Sağ olsun Başkanımız kimseyi geri çevirmediği gibi bizleri de geri çevirmedi.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz