BAŞKAN, ARTAN VAKA SAYISINA DİKKAT ÇEKTİ!

Sponsor

Sungurlu’da artan vaka sayısına dikkat çeken Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Şimdi her zamankinden daha dikkatli, daha hijyenik ve daha tedbirli olmalıyız. Son günlerde artan vaka sayısı salgının ciddiyetinin bir göstergesidir. Tedbiri elden bırakmadan, paniğe kapılmadan, ‘Maske, sosyal mesafe ve temizlik’ bu üç kuralı yeni süreçte hayatımızın merkezine koyalım” dedi.

Korona virüs salgının ülkemizde görülmeye başladığı Mart ayından bugüne hepimiz tedirgin bir şekilde bu sürecin bitmesi için dua ediyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Başkan Şahiner,”Gerek şahsım, gerekse çalışma arkadaşlarım olsun, bu süreçte tedbirlerimizi alarak aralıksız çalışıyoruz. Son günlerde ilçemizde artan vaka sayısı maalesef çok üzücü. Ülkemizde ve ilçemizde bir an önce bu salgının bitmesi için hepimize sorumluluklar düşüyor. Bu sorumluluklarımızı yerine getirmemiz sadece kendimizi değil, sevdiklerimizi ve çevremizdeki tüm insanlar için de önem arz ediyor. Kıymetli hemşerilerim, sizden rica ediyorum tedbiri elden bırakmayalım. Şimdi daha dikkatli ve tedbirli olma zamanı. Hem kendimizi hem de sevdiklerimizi korumak için maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına harfiyen uyalım. Uyalım ki bu salgını hep birlikte yenelim.” İfadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA KORONAVİRÜS VAKALARI ARTIYOR
Sonraki İçerikDÜĞÜN YAPACAKLAR DİKKAT !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz